Dekoratif Beton Tasarımı

Dekoratif Beton Tasarımı

By Bursa Mermer Silim Hizmeti 103 0

Dekoratif Beton uygulaması mevcut betonun yüzeyinde istenilen tasarımı oluşturmak, dekoratif logo veya şekiller çizmek ile tarif edilebilir.

Mevcut yüzey eski veya yeni beton fark etmeksizin uygulanabilir.

Bu tasarım uygulaması beton cutting yöntemiyle başlanır.

Beton yüzeyine uygun, betona emprenye olabilen ve beton rengini değiştiren beton kimyasalları ile dekoratif yüzey elde edilir.

Dekoratif beton tasarımı uygulaması ilk olarak Türkiye’de profesyonel ekipleri ile firmamız tarafından uygulanmaktadır.

Mevcut yüzey eski veya yeni beton fark etmeksizin uygulanabilir.

Tüm alışveriş merkezleri, ofisler, showroomlar, görsel bir alan yaratmak isteyen ve firma logolarını zemininde görmek isteyen müşterilerimiz için ilk defa Türkiye’de sizler için uyguluyoruz.

Mermer-mozaik-granit-cilalama-beton-parlatma-parlak-beton-konut-zemini-Beton Silimi, beton mekanik silimi ile zemin hazırlığı, çatlak delik onarım, beton parlatma, beton parlatma, beton tasarımı, beton silimi, tozumazlık, tozumaz ve beton koruyucu emprenye astar ve beton verniği konularında en ekonomik ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bursa Dekoratif Beton Tasarımı Bursa’da kuruluşundan itibaren beton silimi ve beton parlatma gibi dekoratif beton zemin uygulamaları alanında, konusunda deneyimli personeller ve yapı kimyasalları firmaları ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

2009 yılında kurulan Firmamız Dekoratif Beton Zemin Uygulamaları ile tüm yurtta, gerek başarılı çalışmaları gerekse kaliteli ve ekonomik çözümleriyle, onlarca saygın firmaya zemin çalışmaları konusunda çözüm ortaklığı yapmış, müşterileri ile kalite ve güvene dayalı ortaklığı halen devam etmektedir.

Copyright © 2018. Bursa Mermer Silim Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır.Web Tasarım | ARK AJANS | (0546 9402175 ) | Tarafından Hazırlanmıştır.