Granit Silimi ve Parlatma

Granit Silimi ve Parlatma

By Bursa Mermer Silim Hizmeti 92 0

Granit Silimi Uygulaması doğal taşlar grubundaki taşların en sert yapıya sahip olanıdır.Bunun için insan Trafiğinin en yoğun olduğu mekanlarda, motel, hastane, otel, Avm, market, belediyeler, Sinema, tiyatro, lobi gibi yaşam alanlarında en çok tercih edilen bir zemin kaplama malzeme olmaktadır.

Granit çok sert olmasından dolayı mermer yüzeylerde ki gibi kolayca Temizlenme, silim, parlatma işlemi yapılamamaktadır.

Bu neden ile teknik restorasyon deneyimli, teknik alt yapıya sahip kadrosu ve geniş makine parkuru ile granit silim işlemlerinde sizlere sınırsız çözümler sunmaktadır.

Granit Silim işlemi sırasında ortaya çıkan pis suyu aynı zamanlı olarak yüksek vakum kapasiteli makineleri ile pis su haznesinde toplayarak size pırıl pırıl tertemiz bir zemin teslim ediyoruz.

Granit Temizleme, Granit Silimi, Granit Parlatma, Granit Cilalama, Granit Koruma İşlemlerinde Garantili Hizmet ve Uygun Fiyat Garantisi

Tüm Verdiğimiz İşlemleri, Profesyonel Olan Ekibimizle Sizler İçin Çalışarak, Daha Güzel Ve Yeni Görünümlü Zeminler Oluşturmaktayız.

Teknik Restorasyon olarak Zemin Koruma işlerinde En Kaliteli hizmeti vermek İçin Yetiştirilmiş Personel, Teknik Donanım ve Özverili Çalışmaya Sahibiz.

Deneyimli Kadromuz, Bunların Dışında Diğer Tüm Temizlik, Cilalama Ve Parlatma İşlemleri de Yapabilecek Kapasitede Bilgi Ve Gerekli Teknik Ekipmana Sahip Olmakla Birlikte İhtiyacınız Olan Zemin Uygulamaları ile Teknik Restorasyon Çözüm Ortağınız Olarak Yanınızda…

Copyright © 2018. Bursa Mermer Silim Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır.Web Tasarım | ARK AJANS | (0546 9402175 ) | Tarafından Hazırlanmıştır.