Traverten Silimi ve Parlatma

Traverten Silimi ve Parlatma

By Bursa Mermer Silim Hizmeti 92 0

Teknik Restorasyon olarak traverten temizleme ,traverten silimi, traverten koruma, traverten cilalama konusunda hizmet vermekteyiz.

Traverteten yumuşak ve gözenekli bir dokuya sahip doğal taşTır. Bu nedenle zamanla bu gözenekler hızlı kirlenmekte ve yosun tutmakdadır.

Firmamızın Türkiye’ye getirmiş ve uygulamakta olduğu italyan temizleme ve koruma kimyasalları ile siz değerli müşterilerine doğaltaş kullanma ve temizleme konusunda yardımcı olmaktadır.

Firmamız traverten temizleme, traverten koruma ve bakımı kousunda hizmet vermek olup aynı zamanda da traverten ve doğaltaşların (wet look) ıslak görünüm uygulamasını yapmaktadır.

Yaptığımız bu işlemler; taşlarınızın temizliğinin kolaylaşmasını sağlar, taşlarınızın ömrünü uzatır, ilk günkü gibi yeni ve temiz kalmasını sağlar.

Koruma kimyasallarımız su, çay, yağ, kahve ve atmosferik lekelere karşı koruma sağlamaktadır.

Firmamız özel taş bakım ürünleri traverten temizleyici, Traverten koruyucu, parlatıcı ve koruma kimsallarını kullanmaktadır.

Siz degerli müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz

HONLAMA: Mermer, granit, traverten vb.. doğaltaş yüzeylerin belli başlı aşındırıcılarla yarı mat hale getirilmesine Honlama denir. İyi bir honlanmış yüzey saten dokusunu andırır. Ne ışığı yansıtacak kadar parlak, ne de kaba mat bir yüzeydir.

CİLALAMA: Mermer, granit, traverten vb.. doğaltaş yüzeyinin belli başlı aşındırıcı gruplar ile ışığı yansıtacak kadar mükemmel pürüzsüz bir yüzeye ulaştırılmasına parlatma cilalama denir.

FIRÇALAMA: Mermer, gramit, traverten yüzeyinin özel aşındırıcı fırçalar ile eskitilmiş bir doku kazanıncaya kadar aşındırılmasına Fırçalama ya da Patinato denir.

DOLGU UYGULAMA: Mermer, grait, traverten vb.. doğaltaşların bünyesinde doğal olarak bulunan boşlukların veya gözeneklerin özel çimento veya kimyasal maddeler ile doldurulmasına Dolgu denir.

ÇEKİÇLEME: Çekiçleme (Bush Hammer) mermer,granit,traverten ve hertürlü doğaltaş yüzeylere, ucunda konik-kare elmas çıkıntılar ile yapılan ve taşların yüzeyinde oluşan gözeneklerin farklı ve kaymaz bir yüzey elde etme işlemine Çekiçleme (Bush-Hammer) denir.

Traverten Silimi Ve Traverten Parlatma Teknik Restorasyon olarak Traverten Silimi ve tüm doğal taşların temizlik kimyasal koruma ve mekanik silim uygulamalarını yapmaktayız..

Deneyimli Teknik Ekibimiz, Bunların Dışında Diğer Tüm Temizlik, Cilalama Ve Parlatma İşlemleri de Yapabilecek Kapasitede Bilgi Ve Gerekli Teknik Ekipmana Sahibiz. Kullandığımız tüm makine ve teçhizatlar bu sektörün büyük, bilindik firmalarından olup, kaliteli işçilik ile birleştiğinde, düşük maliyet ile harika sonuçlar çıkarmaktayız. Kurumsal Çözüm Ortağınız Teknik Restorasyon.

Copyright © 2018. Bursa Mermer Silim Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır.Web Tasarım | ARK AJANS | (0546 9402175 ) | Tarafından Hazırlanmıştır.