Yat temizliği hizmetleri

Yat temizliği hizmetleri

By Bursa Mermer Silim Hizmeti 165 0

3 tarafı denizlerle çevrili olan ülke coğrafi yapımız itibarı ile denizcilik, ticari ve kişisel amaçlı geniş kitlelerce önemli bir yer edinmiştir.Sezon içerisinde büyük oranda turizme hizmet veren tekne – gulet ve yatların genel ve detaylı temizlik hizmetlerinin verilmesi, sezona hazırlanması için gerekli bakımların yapılmasının ardından tekne güverte – lobi, kamaraların temizlik ve hijyeninin sağlanması, personel kabinleri ve diğer alanların temizliğinin doğru malzemeler ve deneyimli temizlik elemanları eşliğinde yapılması gerekmektedir.

Ayrıca kişisel amaca hizmet eden özel tekne – yat – sürat teknelerinin kabin içi ve dışı temizliğinin yapılmasında teknelerin üretim malzemesine ve içinde bulunduğu malzemelerin yapısına bağlı olarak en doğru malzemelerin uygun şekilde kullanımı ile deniz araçlarınız ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak sizleri karşılayacaktır.

Gemi ve yat temizliği genelde marina olan alanlarda çok sık talep edilen temizlik hizmetlerinden bir tanesidir. Gemi ve yatlar özel malzemelerden üretildiği için temizliğinde de özel temizleme kimyasalları kullanılır.

Yatlar sürekli olarak deniz içerisinde bulunduğundan dolayı sürekli olarak tuzlu su ile yani erozyon ile karşı karşıya bulunmaktadır.

Eğer temizlik ve bakım hizmetleri zamanında ve gerektiği gibi yapılmaz ise belli bir süre sonra değişik alanlarda çürüme işlemleri görülecektir.

Bu sebepten dolayı temizliğin sık periyotlarda yapılmasında fayda vardır.

Yatlar insanların evleri gibi rahat ettikleri özel alanlardır. Yat ile dolaşma veya bir yat sahibi olmak büyük bir keyif işidir. Bir insan için arabası ne ise bir yat sahibi için yatı bir o kadar hatta daha fazla değerlidir.

Yatlar genelde beyaz renkli olduğu için kiri çabuk gösterir ama bir yandan da yatlar özel bileşimlerden oluşmaktadır. Yani üzerine rastgele bir temizlik malzemesi dökemezsiniz. Aynı zamanda yatların bir çoğunda odalar mevcuttur. Bu odalarında aynı bir ev temizliğindeki titizlik ile temizlenmesi gerekmektedir. Yatlar belli periyotlar ile karaya çıkartılır ve dış yüzey bakımları yapılır. Dış yüzey temizliğide bu zaman zarfı içinde yapılması en makbul olanıdır.

Çünkü yat denizdeyken istenildiği gibi dış yüzey temizliği yapılamaz. Eğer yatınızı ahşap ise yine dış yüzey temizliği ve bakımı karada gerçekleşir. Ahşap yatlarda temizlik işleminde ahşaba özel temizlik ürünleri kullanılır, bu temizlik ürünleri ahşap dostu olup hem temizlik yaparken hem de ahşabı korur.

Aynı zamanda belli periyotlar ile ahşap alanların cilalama işlemi yapılarak yatın kullanım ömrünü arttırmış olursunuz. Bu konuların hepsi gemi temizliği için de geçerlidir. Tabi ki gemilerin hacimleri daha büyük olduğu için yatta bir kişi ile yapılabilecek temizlik gemide birden fazla kişi ile yapılması gerekmektedir.

Gemi ve yat içerisinde bulunan mobilya ve eşyaları deforme etmeyecek güvenilir ekipmanlarla 7×24 hizmetinizdeyiz. Özellikle tadilat, restorasyon, bakım sonrasında veya tur, gezi sonrası temizliklerde en büyük yardımcınız olmaktan gurur duyuyoruz. Acil durumlarda firmamızla irtibata geçmeniz yeterlidir. İstanbul temizlik şirketleri içinde takım çalışmasıyla öne çıkan ekibimiz dilediğiniz zamanda hizmetinizde olacaktır.

Gemi, Yat ve Tekne temizlikleri için profesyonel çözümlerle hizmet vermektedir. Bulunduğu marina veya limanları bize bildirdikten sonra dilediğiniz zamanda hizmet alabilirsiniz. Alacağınız hizmetin bitmesini istediğiniz süreye göre 2-5 kişilik ekipler göndererek hızlıca yat temizliği hizmetini tamamlıyoruz.

Teknik Restorasyon, deniz araçları temizliği konusunda uzman personel ekibi ile; marina içi  ve marina dışı  karada temizlik hizmetlerini de memnuniyetiniz doğrultusunda sağlamaktadır.

Gemi ve yat temizliği işi uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Siz değerli müşterilerimize temizliğin her alanında kaliteli ve hızlı çözüm üretmenin haklı gururunu yaşayan firmamız siz değerli müşterilerine teşekkürü bir borç bilmektedir.

Copyright © 2018. Bursa Mermer Silim Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır.Web Tasarım | ARK AJANS | (0546 9402175 ) | Tarafından Hazırlanmıştır.