Zemin Cilalama Hizmetleri

Zemin Cilalama Hizmetleri

By Bursa Mermer Silim Hizmeti 180 0

Zemin Cilalama işlemi ilk olarak zeminin temizliğinde toz ve kirden arındırılıp iyi bir şekilde kurutularak yapılması gerekmektedir.
Bu işlem de mutlaka profesyonel makineler ile zemine zarar vermeyecek, suda çözünen bazı kimyasallar kullanılır. Daha Sonra zeminin Türüne göre (granit, mermer, karo, doğal taş ) cila uygulamaları yapılmaktadır.

Farklı çeşitlerde duruma göre parlatma işlemi yapılabilir. Parlatma işlemi sonrasın da, temizlik zeminin türüne göre (granit, mermer, karo, doğal taş) özel kimyasalla ve yapısına uygun yapılmayan cila çabuk matlaşmaya başlar.

Bu Cilalama Hizmeti Sonrasında mutlaka temizlik yapan personel bilgilendirmelidir.

En çok kullanılan binaların girişinde ve belli insan trafiğinin çok olduğu alanların giriş bölümlerinde de paspas kullanılmalıdır.

Granit, Mermer, pvc, epoksi, çini, mozaik, doğal taşlar her tür yüzeyde temizlik ve cila uygun teçhizat, makine ve ekipmanları ile dünya standartlarında yapılmaktadır.

Teknik Restorasyon olarak cilada parlaklık kadar dayanıklılığı da önem çok önem veriyoruz.

Cila sonrası temizlik sıradan kullanılan kimyasal ile cilayı bozmamak çok önemlidir.
Teknik Restorasyon olarak bizden bu konu ile alakalı da destek ve bilgi alabilirsiniz.

Mermer, granit, traverten ve doğaltaş yüzeyinin reçine elmas ped grupları ile ışığı yansıtacak kadar mükemmel pürüzsüz hale ulaştırılmasına cilalama – parlatma denir.
Bu işlemden sonra taşın yüzeyi tam bir ayna parlaklığındadır.

Cilalama Hizmeti: Zamanla ve dış etkenlerden dolayı veya zorlu kullanım koşulları sebebi ile yıpranan, çizilen, eskiyen, rengi solan pul pul dökülen ve cilası bozulan tüm doğal taşların silim işlemi özel makinelerimiz ile silinerek cila kalitesine getirilmesi bizim işimizdir.

Kullandığımız tüm makine ve teçhizatlar bu sektörün büyük, bilindik firmalarından olup, kaliteli işçilik ile birleştiğinde, düşük maliyet ile harika sonuçlar çıkarmaktayız.

Tüm Verdiğimiz İşlemleri, Profesyonel Olan Ekibimizle Sizler İçin Çalışarak, Daha Güzel Ve Yeni Görünümlü Zeminler Oluşturmaktayız.

Deneyimli Kadromuz, Bunların Dışında Diğer Tüm Temizlik, Cilalama Ve Parlatma İşlemleri de Yapabilecek Kapasitede Bilgi Ve Gerekli Teknik Ekipmana Sahip Olmakla Birlikte İhtiyacınız Olan Zemin Uygulamaları ile Teknik Restorasyon Çözüm Ortağınız Olarak Yanınızda…

Copyright © 2018. Bursa Mermer Silim Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır.Web Tasarım | ARK AJANS | (0546 9402175 ) | Tarafından Hazırlanmıştır.