Zemin Parlatma Hizmetleri

Zemin Parlatma Hizmetleri

By Bursa Mermer Silim Hizmeti 185 0

Parlatma Hizmeti : Zamanla ve dış etkenlerden dolayı veya zorlu kullanım koşulları sebebi ile yıpranan, çizilen, eskiyen, rengi solan pul pul dökülen ve cilası bozulan tüm doğal taşların silim işlemi özel makinelerimiz ile silinerek cila kalitesine getirilmesi bizim işimizdir.

Kullandığımız tüm makine ve donanımlar bu sektörün en iyi firmalarından olup, kaliteli işçilik ile birleştiğinde, düşük maliyet ile harika sonuçlar çıkarmaktayız.

Parlatma Hizmetleri İçeriği olarak Mermer Parlatma, Granit Parlatma, Karo, Traverten ve Tüm Doğal taşlar İçin Temizleme, Parlatma, Cilalama, Leke Giderme.

Kullandığımız tüm makine ve teçhizatlar bu sektörün büyük, bilindik firmalarından olup, kaliteli işçilik ile birleştiğinde, düşük maliyet ile harika sonuçlar çıkarmaktayız.

Tüm Verdiğimiz İşlemleri, Profesyonel Olan Ekibimizle Sizler İçin Çalışarak, Daha Güzel Ve Yeni Görünümlü Zeminler Oluşturmaktayız.

Firmamızın eğitimli ve deneyimli ekibi ve Son teknoloji makineler ile Parlatma Hizmetleri için bu sektörde ilk ve en iyi hizmet veren firmalarından biriyiz..

Bursa da bir çok önemli projede mermer parlatma, granit temizleme, doğal taş silim işlerini başarı ile teslim etmiştir

Teknik Restorasyon olarak Zemin Koruma işlerinde En Kaliteli hizmeti vermek İçin Yetiştirilmiş Personel, Teknik Donanım ve Özverili Çalışmaya Sahibiz.

Deneyimli Kadromuz, Bunların Dışında Diğer Tüm Temizlik, Cilalama Ve Parlatma İşlemleri de Yapabilecek Kapasitede Bilgi Ve Gerekli Teknik Ekipmana Sahip Olmakla Birlikte İhtiyacınız Olan Zemin Uygulamaları ile Teknik Restorasyon Çözüm Ortağınız Olarak Yanınızda…

Copyright © 2018. Bursa Mermer Silim Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır.Web Tasarım | ARK AJANS | (0546 9402175 ) | Tarafından Hazırlanmıştır.